Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

NWWB | November 22, 2017

Scroll naarboven

Top

Uitslagen

Graag noemen wij hier de winnaars van een 1e plek op een titelevenement in 2016 en wensen iedereen veel succes en plezier dit seizoen bij het veroveren van een podiumplek!

 

BLOOTVOET

Kimberley Smit EK Blootvoet Zweden, Junior Girls : 1e jump , 2e slalom, 2e trick, 2e overall
Nikita Bierhuizen EK Blootvoet Zweden: Junior girls : 3e trick
Nikita Bierhuizen NK U17 junior Girls slalom
Rodney Molenkamp NK Open Men Slalom
Tim van Jaarsveld EK Blootvoet Zweden;  junior boys: 2e slalom, 3e trick , 1e overall
Tim van Jaarsveld NK Junior Boys slalom tricks jump,

CABLESKI

Edwin vd Wiel Open klasse men slalom
Ernesto Potze Cable U15 Boys, trick slalom en jump en overall
Jasmijn de leijer cable U15 girls, trick en slalom
Joost de Leijer NK senioren jump, brons op EK Senioren Jump
Marcel Jettinghof senioren slalom trick en overall
Michelle van der Wal open klasse woman slalom en overall
Puck Elsendoorn Open klasse woman Trick en jump

SKIRACE

Bas Hagenbeek Goud op EK Senioren Skirace Oostenrijk
Ewald Wisman, Piloot
Peter Catoor, Piloot Bas Hagenbeek

WATERSKI

Alex Clay 35+ heren slalom
Astrid Korsten 35+ dames slalom tricks
Freek School Open klasse heren 2x,
Henk Huisman 35+ heren jump
Klaske Julsing U14 girls slalom
Lieke Rolvers U21 Girls Slalom en  Overall, Benelux 3e jump
Mathijs Korsten U14 Boys slalom, Tricks
Pemm Huisman Open Klasse Dames 4x, U21 girls Tricks en Jump
Sofie van Bergen NK Waterski, U14 girls
Tom Dokoupil 35+ heren tricks
Tycho Hof Open klasse heren 2x, U17 boys slalom tricks jump overall, Benelux slalom

WB BOOT

Johann Overmeer NK Junior Men
Louis Overmeer NK Boys
Maarten vd Ven NK Masters 2
Maxine Sapulette NK Open Ladies
Melissa Peperkamp NK Junior Ladies
Michael Timmers NK Masters
Ricky Lukassen NK Open Men
Sanne Meijer WK 2015/2016

WB CABLE

Damien Oosting NK Boys
Frederique Kraster Nk Junior Ladies
Iris van Suchtelen NK Girls
Milan Goosen NK Mini Men
Misja Chomcova NK Mini Ladies
Pascal Arninkhof Nk Masters Men
Ruben van Amerongen Nk Junior Men
Sam de Haan

Maxine Sapulette

NK Open Men, Zilver op EK Cable WB Tel Aviv

NK Open Ladies